Hakkımızda

Sohbetlim.Net

İslami sohbet odaları, Sohbetlim İslami Sohbet ekibi olarak Dünya'da hızla artan Müslüman nüfusunu yakından takip etmekteyiz. Her kafadan bir sesin çıktığı bu hengameye dur demek, müslümanları aynı çatı altında toplamak için islami sohbetler ekibi olarak olaya müdahale etmeyi kendimize görev edindik. İslami Sohbet sayesinde farklı seslerin önüne geçmeyi, islami sohbetler ile insanları birbirine yakınlaştırmayı hedefliyoruz. İnsanların doğru yolu bulması için islami sohbet siteleri bir toplanma merkezi gibidir. İslami Sohbet Odaları sayesinde birbirinizi sevin, kucaklaşın ve ALLAH'ın ipine sımsıkı sarılın.

Türkiye'nin Kaliteli, Seviyeli ve En Güvenli Sohbet Sitesi

Vizyonumuz;

Seviyeli sohbet denilince şu alemde ilk akla gelen sitelerden biriyiz. Millet Chat nedir diye birbirine sorduğu zamanlarda bizler sohbet ve muhabbetin dibine vuruyorduk. Peki geçen zaman içerisinde neler değişti? Hemen izah edelim; Dost ve kardeş diye bildiğimiz, bağrımıza bastığımız, dertleriyle dertlendiğimiz bazı nankörlerin ihanet etmesi, userlerimizi gizli gizli başka sohbet sitelerine taşıması nedeniyle tökezleme devresi geçirdik. Fakat çok şükür içimizdeki hainler temizlendi. Ünlü bir atasözü vardır, "Hırsız İçerden Olursa, Kapı Kilit Tutmaz" Neyse lafı fazla dolandırmaya hacet yok sitemizin dini chat bölümündeki odalar bağımsız olarak yönetilir. Radyomuzu dinlemek istemezseniz "radyoyu kapat" sekmesine basmanız yeterlidir. Kurallara riayet etmeniz önerisiyle hayırlı sohbetler dileriz.Türkiyenin en kaliteli, en eğlenceli islami sohbet sitesi, islami arkadaşlık kurmak, geleceğe dair planlar yapan sohbet arkadaşlıkları kurmak, nezih bir sohbet ortamı oluşturmak ve bunun sürekliliğini sağlamak adına çalışmalar yapmaktır, İslami sohbet, islami evlilik, islami arkadaşlık, islami söyleşiler arayışlarında bulunan kişilere yanıt niteliğinde olabilmek adına, her alanda, chat ortamında nezih saygın bir sohbet ortamını kullanıcılarımıza sunabilmek.

Misyonumuz;

sohbetlim.net Dini Sohbet platformu, islami sohbet gerçekleştirmek isteyen kullanıcılara özel olarak geliştirilmiş olup, daha seviyeli ve saygılı sohbetler gerçekleştirebilmeleri adına geliştirilmiştir, Sohbet platformları arasında sık tercih edilen ve binlerce kullanıcı ziyareti ile, kaliteli eğlenceli sohbetler gerçekleştirilen chat odalarımızda, huzur dolu sohbetler ile zamanın su gibi akıp gittiği keyif aldığınız sohbetlere şahitlik edeceğiniz ve gerçekleştireceğiniz tertemiz bir sayfadan, pencereden sohbetlere bakarak kendinizi içinde bulacağınız sohbetler sayesinde, huzur dolu bir chat ortamı sağlamak ve bunu sürekliliğe bağlamak adına çalışmalar yapmaktır.Günlük İslami Sohbetler Sohbetlim.Net Olarak sohbet odalarımızda yapılan sohbet şekillerinden söz etmek isteriz. Bilindiği üzere sitemizin ana temeli dini chatler, islami konular üzerinde yapılan yazışmalar v.b. tarz durumlardır. Seviyeden asla taviz vermediğimiz bilindiği için yanlış hareketlere asla müsamaha gösterilmez ve görevli arkadaşlarca anında müdahale edilir. Sitemizde yapılan yazılı sohbetlerin herhangi bir dini grup ve cemaat ile bağlantısı yoktur. Sitemiz tamamen kendini bilen tüm insanlara açık bir sitedir. Bu konuda herhangi bir tereddüte mahal vermemek adına böyle bir açıklama yapmayı lüzumlu bulduk. Sohbet Odalarının Çalışma Prensibi Tüm chat siteleri işleyiş ve sistem olarak hemen hemen aynıdır. Bunlardan bazıları farklı insan gruplarına hitap eder, gayet tabiidir ki sohbet odalarımıza giren insanların ne niyetle geldiğini kestirmek imkansızdır. Sohbet odalarımızda kurallara uyulduğu ve seviye gözetildiği takdirde kimseyi öteleme ve eleştirme hakkına sahip değiliz.