İletişime Geçmircte.org@hotmail.com

slckgrad@gmail.com

İletişim Süreci

Sohbetlim.Net yöneticilerine ilettiğiniz sorun veyahut öneriler en uzun bir saat içerisinde incelenip geri dönüş yapılmaktadır.Sizlerden isteğimiz mesaj bölümünün içerisine size geri dönüş yapabiliceğimiz bir mail adresi-telefon bırakmanızdır keyifli sohbetler dileriz.

    mircte.org@hotmail.com
  • https://sohbetlim.net

Hakkımızda

Sıkı takipçileri olan en eski sohbet sitesi olarak sohbetlim.net üyelerinin düşüncelerine önem veren yöneticilere sahip bir chat sitesidir.Sizler de nasıl sohbet edebilirim ? sohbet kuralları nelerdir gibi soruları merak ediyorsanız Hakkımızda sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Sohbet Et

Sende sohbet etmek için yeni arkadaşlıklar için bir web sitesi arıyor isen 365 gün açık sohbet odalarımız ve eğlenceli kanallarımızla seni bekliyoruz. Hakkımızda Daha fazlasını merak ediyorsan menüden ulaşabilirsin.Her gün bir yeni üye olurken bu güzel anlarda sende kendine bir yer ayırabilir stresten uzak keyifli saatler geçirebilirsin unutma sohbeti her yerde edebilirsin ama kaliteli ve edebli sohbet yalnızca Sohbetlim.Net adresinde seni bekliyor...

Bize Ulaşın

Mail: mircte.org@hotmail.com
Website: Dini sohbet

Sohbet, Arkadaşlık,
güzel sohbet,
sesli sohbet,
bedava sohbet